Bağlıca Mah. Bağlıca Bulvarı

No:60/F Etimesgut/Ankara

Çalışma Saatleri

Hergün, 10.00 - 23.00

Randevu Al
Etimesgut Diş Kliniği

Hakkımızda

“NARDENT” ailesi olarak en temel ilkemiz hasta hakları ve memnuniyeti ön planda tutularak dürüstlük kuralları çerçevesinde en kaliteli hizmeti en kısa sürede sunmaktır.

İletişim Bilgileri

Bağlıca Mah. Bağlıca Bulvarı No:6/F Etimesgut/Ankara

+90 312 234 10 54 / +90 541 234 10 57

info@nardisklinigi.com.tr

“NARDİŞKLİNİĞİ” ailesi olarak en temel ilkemiz hasta hakları ve memnuniyeti ön planda tutularak dürüstlük kuralları çerçevesinde en kaliteli hizmeti en kısa sürede sunmaktır. Bünyemizdeki Uzman Kadromuzun bilgi ve tecrübeleri ise bu ilkemiz ışığında bizi bir arada tutarak günden güne büyüyen bir aile olmamıza destek sağlamaktadır.

 

Kalite anlayışımız, yüksek kalite standardında mazlemeler kullanılarak, profesyonellerce yapılan tedavilerdir. Bizim için profesyonellik hastayla sıcak bir iletişim kurarak, hastanın tedavi ihtiyaçlarını doğru bir şekilde karşılayabilmek için, doğru bir teşhisle başlar. En doğru teşhis kliniğimizde mevcut Panaromik flm veya 3 boyutlu Tomografi çekimleri ile yapılan detaylı teşhis tedavi planlamasıdır.

 

Kliniğimiz prensip olarak hastalarımızın ağız sağlığı için estetik ve konforlu kullanabileceği dişlere imza atmak öncelikli hedefimizdir. Çünkü ağızda yapılacak 1 mm'lik ufak bir değişikliğin içten bir gülümsemeye dönüşebileceğini ve içinde ki potansiyelin ortaya çıkarak hayatını pozitif anlamda asıl değiştirebileceğinin farkındayız.

 

Uluslararası kalite standartları doğrultusunda faaliyet gösteren kliniğimize, İSO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesi verilerek kalitesi tescillenmiştir.